EnglishFrenchGermanHebrewItalianRussianSpanish

השאלת ציוד רפואי ושיקומי מהמתקדמים ביותר

איתך יד ביד עד להחלמה!

ברשות העמותה מרכז ענק להשאלת ציוד רפואי ושיקומי מתקדם המאפשר לחולים לתפקד בבית על אף מוגבלותם ללא צורך באשפוז מייגע ומיותר…
הפעילות השוקקת במחלקת השאלת ציוד בימין סעד  מעידה יותר מכל,
עד כמה העשייה הזו ברוכה ונצרכת.
בימין סעד לא שוקטים על השמרים, ומחדשים תדיר את הציוד בפריטים מתקדמים וחדשניים ביותר.

מחנות נופש וימי כיף

להעלות להם חיוך על השפתיים, זה המוטו שלנו…

מתנדבי העמותה דואגים להעלות חיוך על פני הילדים החולים גם מחוץ לכותלי בית החולים. קייטנות נופש וימי כיף הפכו כבר מזמן לקבועים ביומן העמוס של עמותת ימין סעד.
במסגרת פעילויות אלו זוכים הילדים לטיסות בשמי הארץ,
ימי כיף בפארקים וטיולים אטרקטיביים בלווי המשפחות.

חגיגת ימי הולדת לילדים חולי סרטן

לגדול בשנה, לגדול בשמחה…

מתנדבי העמותה דואגים להעלות חיוך על פני הילדים החולים גם מחוץ לכותלי בית החולים. קייטנות נופש וימי כיף הפכו כבר מזמן לקבועים ביומן העמוס של עמותת ימין סעד.
במסגרת פעילויות אלו זוכים הילדים לטיסות בשמי הארץ,
ימי כיף בפארקים וטיולים אטרקטיביים בלווי המשפחות.

המתנדבים בשטח!!!

יחידת המובחרים שלנו…

מתנדבי ימין סעד דואגים להימצא במחלקות בתי החולים באופן קבוע על מנת לתמוך,
לעודד, לסייע ובעיקר לשמח…!
המתנדבים שלנו מומחים בלתת את הלב ואת היד, וכל הזדמנות שיש היא סיבה למסיבה… לפני כל חג וגם באמצע שגרה – מתגייסים למשימה קוסמים, מנגנים ואמנים נוספים במלא המרץ העיקר להחדיר שמחה רבה בחולים.
הפעילויות הרבות שלנו בשטח בתי החולים מעניקות עוצמות רבות וכוחות על להמשך ההתמדדויות!

פעילות לילדים מיוחדים (אוטיזם/פיגור)

פעילות מיוחדת לילדים מיוחדים!

עמותת ימין סעד עוסקת בפרויקט ייחודי במיוחד, בה היא מפנקת באופן חודשי ילדים חריגים כולל ילדים בעלי אוטיזם ובעלי פיגור במגוון רמות. במסגרת פעילות זו משמחים מתנדבי העמותה את הילדים בשלל דרכים ואופנים; מוזיקה וריקודים, קוסמים ולהטוטנים ומה לא… השמחה שבפני הילדים מעידה מעל הכל על ההצלחה המסחררת של הפרויקט!

הגשמת משאלות

מה יותר מתוק מחלומות שמתגשמים???

עמותת ימין סעד שמה לעצמה מטרה להעניק לילד החולה את משאלת ליבו האישית! כך, לא פלא שתראו דמות מוכרת מהטלוויזיה שצועדת בינות למחלקות, רק- כי אחד החולים ביקש דווקא אותו על יד מיטת חוליו… וזו רק דוגמא אחת מיני רבות מהמשאלות שהוגשמו, אמנם במאמצים מרובים מטעם העמותה אך העיקר- שהילד מאושר!

משמרות בבית חולים

איפה שרק צריך אותנו, אנחנו כאן…

בימים, בלילות, בימות החול כמו בשבתות וחגים נמצאים המתנדבים של עמותת ימין סעד לצד החולים. מבוגרים וילדים. כואבים איתם את הקושי, סועדים אותם ונמצאים שם עבורם לכל צורך… מתנדבי ימין סעד הם האור של החולים ועצם נוכחותם בכוחה מעודדת, מנחמת ומחזקת! המשמרות בבתי החולים לצד ילדים חולים מהוות עזרה עצומה להורים שיכולים להשאיר את ילדיהם בלב רגוע ביודעם כי הם נמצאים בידיים בטוחות ואוהבות של מתנדבי מין סעד.

פרויקט קידום למידה

עוזרים להם להצליח…

קבוצה נבחרת ממתנדבות העמותה פועלות תדיר לקידום לימודי לילדים מתקשים בעלי מוגבלויות שכליות שונות. שעות על גבי שעות משקיעות המתנדבות עבורן לעזור ולסייע בפתירת קשיים דידקטיים. הפרויקט נעשה בדרכים מעניינות ומגוונות בכדי להאהיב את הלימוד על הילדים המתקשים. אחת לרבעון גם נערכת עבורם מסיבה חוויתי המשלבת בתוכה מגוון אטרקציות מעניינות… הזינוק המשמעותי מבחינה לימודית ואינטליגנטית תוך זמן קצר מתחילת הפרויקט מעיד בלי קול, עד כמה שהפרויקט הזה נצרך וחיוני!

אלמנות ויתומים

לא משאירים אותם לבד!

לאחר תקופת סבל ממושכת בהם היה ראש המשפחה חולה, נשארה המשפחה- אלמנה ויתומיה הרכים… בעמותת ימין סעד לא משאיירם אותם לבד!!! ומתגייסים במלא התנופה להמשיך לעמוד לימינם כבשעת חוליו של אביהם. מגוון אטרקציות, ימי כיף, קבוצות תמיכה ועוד מתרקמים למענם. במסירות לאין קץ ועם המון רצון להקל…